Prosinec 2015

Výměna ikonek

31. prosince 2015 v 19:22
Ikonka malá

Ikonka střední

Ikonka velká

Pokud má někdo zájem o výměnu ikonek, můžete napsat do dotazů (napište tam i váš e-mail, na který my vám pošleme ikonku velikosti kterou si vyberete a vy pošlete vaši ikonku nám a my ji přidáme na naši stránku)

Profily postav

31. prosince 2015 v 18:33 Profily postav
OBYVATELÉ:

MUŽI:


ŽENY:Úvod

31. prosince 2015 v 17:50
Harebreak virtuální městečko. Stránka je RPG (anglicky role-playing game, což znamená že máte vymyšlenou postavu za kterou hrajete, vymýšlíte co děla a co říká, více o rpg se dozvíte v pravidlech *)
RPG stránky jsou všechny kromě Chatu a Dotazů ve kterých píšete sice se jménem své postavy, ale bez hvězdiček, pište v 1. osobě (když hrajete RPG, píšete ve 3. osobě o své postavě) ale v non rpg knihách píšete za sebe.
Harebreak je městečko u pobřeží. Části město jsou vypsány v menu,, když kliknete na odkaz, dostanete se do návštěvní knihy ve které hrajete za postavu. Když kliknete na odkaz Park, vaše postava se dostane do parku ve kterém můžete hrát (RPG)

Harebreak je vymyšlené městečko. VY vyvýjíte příběh. Stránka je vytvořena proto, aby jste mohli vyzkoušet vytvářet vlastní život nebo aby vaše postava žila vaším vysněným životem.

Užijte si hru!

Kontakt

31. prosince 2015 v 16:45
Náš e-mail: harebreak@seznam.cz

Na náš e-mail pište důležitější dotazy a registrace!
Pokud budete chtít aby vaše postava měla dům, napište nám na e-mail jakou barvu pozadí v návštěvní knize chcete, jakou barvu písma chcete, barvu čar a barvu textového pole. Také nám napište krátký popis domu, příp. obrázek

harebreak@seznam.cz

Pravidla

31. prosince 2015 v 16:33
Základní pravidla:
• VY hrajete za VAŠI postavu, žádný jiný hráč na to nemá právo. Pokud k něčemu takovému dojde, můžete nás kontaktovat.
• Vaše postava může říkat co chce, ale to neznamená že v každém příspěvku bude mluvit sprostě, ale když píšete do chatu nebo do dotazů, nepíšete to za vaši postavu, ale za sebe, takže nepište sprostě.
• Vaše postavy můžou mít pohlavní styk, ale jen v zaheslovaných knihách (domech postav, které vám uděláme když nás kontaktujete na e-mail)
• Pokud pošlete registraci, pokusíme se co nejdříve zkontrolovat postavu a zveřejnit jí, případně napsat co na profilu postavy změnit.
• Pokud budete mít otázky ohledně hry nebo tak, pište do dotazů a pokud to bude něco soukromého nebo důležitějšího, pište nám na e-mail)
• Pokud budete mít nějaký problém, např. že někdo zjistí heslo k vašemu domu a bude tam hrát bez vašeho povolení, napište nám na e-mail a my vám změníme heslo a smažeme příspěvky druhé postavy, pokud je tam nebudete chtít nechat)