Alexandra Sokolova

1. ledna 2016 v 20:18
Jméno: Alexandra Sokolova
Datum narození: 16.7.1992
Povolání: BarmankaVzhled: Alexandra je středně vysoké postavy, měří něco okolo 170 cm. Váží asi 60 kg, je tak normálně štíhlá. Její pleť je přes zimu porcelánově bílá. V létě pěkně měruňková, k čemuž jí na nose a tvářích vyskáčou drobné pihy. Její vlasy mají barvu ohně a jsou nezkrotně kudrnaté. Občas si je trochu žehlí, ale nikdy to nejde úplně do hladka. I přesto své vlasy miluje. Má oválný obličej, ne nějak moc ostře řezaný. Oči má zeleno-šedé, velmi světlé a výrazné, i když jsou trošku užší. Nad nimi má vždy pečlivě upravené obočí stejné barvy jako vlasy. Zatímco své oči a vlasy má ráda, se svým velkým, trochu baňatým nosem moc spokojená není. Pod ním jsou však plné, široké rty, které má přírodně světle růžové. Často je ale přebarvuje rudou rtěnkou. Ráda chodí v pohodlném oblečení. Většinou na ní uvidíte džíny a nějaké jednoduché tričko nebo mikinu. Na krku vždy nosí přívěšek, který se prý v jejich rodině dědí z generace na generaci. Jinak také nepohrdne žádnými náhrdelníky nebo náramky, jimiž často doplňuje svůj vzhled.

Povaha: Alex je celkem plachá, uzavřená dívka, která s nikým moc nenavazuje bližší vztahy. I přesto se však dala na práci barmanky, kde se snaží odnaučit své stydlivosti. Povídá se, že je takhle uzavřená od té doby, co se jí stalo něco hrozného, nikdo ale neví co. Když sedítě naproti ní v baru, často se na vás přátelsky usmívá a pozorně naslouchá vašemu povídání. Dokáže také dobře poradit. Ten kdo se s ní bavil déle než deset minut v baru může také přisvědčit, že je chytrá a empatická. Když se jí ale někdo snaží ublížit, umí k němu být i tvrdá a nemilosrdná.

Životopis: Alexandra Dimitrijevna Sokolova je, jak už její jméno napovídá, původem z Ruska. Ve svých sedmnácti letech se sama, bez jakýchkoliv zavazadel, dostala do Harebreaku, nikdo neví jak a proč. Utekla prý přes celou Evropu z Ruska, kde byla její rodina zabita ruskou mafií. Pokud to celé ovšem není výmysl obyvatel Harebreaku. Kdysi se sama Alexandra zmínila, že měla malého bratra Romana. Jinak však o své minulosti nikdy nemluví, proto taky nic moc o jejím dřívějším životě mimo Harebreak není známo.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama