Jessica Thompson

1. ledna 2016 v 14:27 | Harebreak

Jméno postavy: Jessica Thompson
Datum narození: 4.2. 1994
Povolání: Studuje na zdravotní sestru


Vzhled: Jessica měří něco kolem 170 cm a váží asi 55-65 kg. Má vlnité zrzavé vlasy dlouhé asi k lopatkám se dvěma blond prameny. Má takový oválny obličej jen mírně do kulata. Její oči mají zelenomodrou barvu, řasy má celkem dlouhé, většinou má řasenku. Její obočí má skoro stejnou barvu jako její vlasy, možná o trošku tmavší. Její nos je trošičku větší, má na něm piercing. Má růžové rty, dolní ret je plnější než horní. Její zuby jsou docela bílé a rovné. Má štíhlé ruce a tenké prsty, ale náramky nebo prstýnky nenosí. Nenosí ani náušnice, maximálně náhrdelníky. Ráda nosí hezké oblečení, většinou nějaké halenky a sukně nebo něco takového. V létě obvykle chodí v šatech, protože má štíhlé nohy a nevadí jí, když je ukazuje. Na svůj vzhled si nemusí stěžovat, protože je docela hezká.

Povaha: Jessie je velmi milá dívka. Je docela chytrá a rychle rozluští hádanky. Nebývá zlá, jen když jí někdo uráží. Ráda poznává nové lidi. Není skoro vůbec stydlivá. Často se stává, že si nerozumí s vrstevníky ale spíše se staršími lidmi, ale většinou jde o povahu daného člověka. Má ráda společnost, když musí být delší dobu sama, po čase je smutná. Její oblíbená činnost je čtení, malování, zpěv nebo vaření. Ráda peče různé koláče nebo sváteční pokrmy, mnozí její jídlo chválí. Nemá ráda hádky, většinouse snaží vyhýbat se jim. Její nejoblíbenější zvířata jsou zřejmě psi nebo kočky.

Životopis: Jessica se narodila v Hardlake psycholožce Ann Thompsonové (za svobodna Wolfové) a policistovi Johnu Thompsonovi. Když jí bylo 6 let, rodiče se rozvedli a matka se s Jess přestěhovala do Harebreaku. Otce od té doby neviděla, matka říkala že se prý někam odstěhoval a vzal si za ženu nějakou Mary. Jessičina matka chtěla zůstat sama a už nechtěla žádného přítele nebo muže, plně se věnovala výchově Jessicy a své práci. Jessice se stýskalo po otci, ale musela se smířit s tím, že už ho asi nikdy neuvidí. Když bylo Jessice 12 let, její matka Ann se v práci seznámila s Peterem Blackwoodem. Asi o 2 měsíce spolu si někam vyrazili, později se dali dohromady a asi o rok později byla svatba. Jessica neměla Petera moc ráda, proto utekla z domova. Asi o 6 měsíců později jí nalezla policie a vrátila jí zpátky. Jessica se dozvěděla, že její matka čeká miminko. Narodilo se asi o 3-4 měsíce později po tom co se vrátila domů. Byl to kluk, pojmenovali ho Robert. Jessica rostla a když šla na střední školu, potkala kluka. Později se dali dohromady, Jess si myslela že je to její osudová láska a že se jednou vezmou, ale o rok později Jessica zjistila, že jí podvádí a rozešli se. Když Jessica dostudovala střední školu, o rok později začala studovat vysokou školu aby mohla být zdravotní sestra. Ann s nevlastním otcem se přestěhovali a Jessica je jezdí často navštěvovat, hlavně matku a bratra.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama